Feofanov Vladimir Nikolaevich

Laboratoriya mudiri, Mehnat muhafazasi auditi bo'yicha bosh mutahasis, Tibbiyot fanlari nomzodi
Telefon:
(+99871) 233-15-53
Elektron pochta: v.feofanov@mml.uz
Faks:
(+99871) 233-00-39

Ashryatova Nuriya Hamzaevna

Bosh mutahasis
Elektron pochta: n.ashryatova@mml.uz
Faks:
(+99871) 245-67-96

Kogay Larisa Alikseevna

Bosh mutahasis, muhandis ekolog
Telefon:
(+99871) 233-00-39
Elektron pochta: l.kogay@mml.uz
Faks:
(+99871) 233-00-39

Yusupova Kamila Anvarovna

Bosh mutahasis, muhandis ximik
Telefon:
(+99871) 233-00-39
Elektron pochta: k.yusupova@mml.uz
Faks:
(+99871) 233-00-39

Alkarov Jahonogir Atamuratovich

Bosh mutahasis
Telefon:
(+99871) 245-92-16
Elektron pochta: j.alkarov@mml.uz
Faks:
(+99871) 245-67-96

Gafurov Abduhalil Abduhafizovich

Bosh mutahasis
Telefon:
(+99871) 245-67-96
Elektron pochta: a.gafurov@mml.uz
Faks:
(+99871) 245-67-96

Tabakaeva Aksana Eduardovna

Mutahasis
Telefon:
(+99871) 233-00-39
Elektron pochta: o.tabakaeva@mml.uz
Faks:
(+99871) 233-00-39

Abdusatorov Aziz Abdugapparovich

Mutahasis
Telefon:
(+99871) 233-00-39
Elektron pochta: a.absattarov@mml.uz
Faks:
(+99871) 233-00-39
Created with Snap